• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik RDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
N64 Nintendo 64 ROM Database Format N/A

Co to jest plik RDB?

Zawiera listę 64-bitowych plików ROMS w systemie Nintendo (pliki .N64 i .Z64), które można odtwarzać za pomocą emulatora N64. Może być używany do identyfikacji nieznanego ROMS i zapisywania ustawień emulatora dla każdej gry.

Jak otworzyć plik RDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RDB

Inne problemy z plikiem RDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RDB:

  • plik RDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik