• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik RDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
R Workspace Format The R Project for Statistical Computing

Co to jest plik RDATA?

Plik utworzony przez R, statystyczny program obliczeniowy i graficzny opracowany przez The R Project for Statistical Computing. Zapisuje obszar roboczy, który zawiera obiekty funkcji i wartości utworzone podczas sesji otwartej w R. Używane do przechowywania środowiska roboczego, które może zostać przedłużone lub zmodyfikowane później.

Przykładowym obiektem, który może być przechowywany w obszarze roboczym, jest lista wartości, na przykład my_numers

Jak otworzyć plik RDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RDATA

Inne problemy z plikiem RDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RDATA:

  • plik RDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik