• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RCY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RCY. Jeżeli chcesz otworzyć plik RCY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RCY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ReCycle Audio Loop Format Propellerhead Software

Co to jest plik RCY?

Plik danych audio utworzony przez ReCycle 1.X, program służący do tworzenia pętli próbek dźwiękowych. Zawiera dane audio w plastrach, które można rozciągnąć w celu dopasowania do konkretnych temp. Służy do przechowywania próbek dźwięku.

Program ReCycle przestaje zapisywać dokumenty audio jako pliki RCY. Jednak nowsze wersje programu mogą wciąż otwierać starsze dokumenty.

Jak otworzyć plik RCY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RCY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RCY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RCY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RCY

Inne problemy z plikiem RCY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RCY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RCY:

  • plik RCY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RCY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RCY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik