• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RCO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RCO. Jeżeli chcesz otworzyć plik RCO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RCO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation Portable PSP Resource Format Sony

Co to jest plik RCO?

Plik używany przez PlayStation Portable (PSP), urządzenie do gier opracowane przez firmę Sony. Zawiera zasoby dla PSP, w tym informacje o systemie, dźwięki, ikony i inne motywy graficzne. Często używany do dostosowywania wyglądu interfejsu PSP.

Jednym powszechnie edytowanym plikiem RCO jest topmenu_plugin.Rco, który zawiera menu główne i podmenu ikon i tekstu XMB. Pliki RCO znajdują się w katalogu flash0: / vsh / resource na karcie pamięci flash PSP.

Jak otworzyć plik RCO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RCO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RCO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RCO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RCO

Inne problemy z plikiem RCO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RCO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RCO:

  • plik RCO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RCO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RCO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik