• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RCD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RCD. Jeżeli chcesz otworzyć plik RCD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RCD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PcAnywhere Recorded Session Format Symantec

Co to jest plik RCD?

Nagrywanie utworzone przez zdalne sterowanie komputerowe pcAnywhere. Przechowuje nagrywanie na ekranie zdalnego środowiska biurowego, gdy jest używany. Może zawierać wiele sesji w jednym pliku. Może być używany do dzienników pomocy technicznej.

Pliki RCD są zapisywane w zastrzeżonym formacie i mogą być odtwarzane tylko za pomocą oprogramowania pcAnywhere.

Jeśli chcesz konwertować plik RCD na standardowy format wideo, np. .MPG lub .AVI, można użyć oddzielnego oprogramowania do nagrywania ekranu i nagrywać ekran, ponieważ plik RCD jest odtwarzany w programie pcAnywhere.

Jak otworzyć plik RCD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RCD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RCD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RCD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RCD

Inne problemy z plikiem RCD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RCD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RCD:

  • plik RCD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RCD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RCD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik