• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RBX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RBX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RBX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RBX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Rembo-C Compiled Script Format IBM

Co to jest plik RBX?

Program napisany w Rembo-C, języku podobnym do języka C i zazwyczaj stosowany do automatyzacji operacji zarządzania serwerem. Skompilowany z pliku .RBC do pliku wykonywalnego, który może być uruchomiony na serwerze z zainstalowanym oprogramowaniem Rembo.

Rembo jest teraz częścią pakietu IBM Tivoli. Menedżer planowania Tivoli był wcześniej nazywany Rembo Auto-Deploy.

Jak otworzyć plik RBX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RBX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RBX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RBX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RBX

Inne problemy z plikiem RBX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RBX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RBX:

  • plik RBX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RBX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RBX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik