• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik RBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lego MINDSTORMS NXT Program Format LEGO

Co to jest plik RBT?

Program napisany dla robotów LEGO MINDSTORMS NXT przy użyciu systemu programowania NXT-G. Zawiera funkcje definiujące ruchy i działania robota, takie jak zbieranie obiektu.

LEGO MINDSTORMS NXT "ewoluował" w LEGO MINDSTORMS EV3 w 2013 roku.

Jak otworzyć plik RBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RBT

Inne problemy z plikiem RBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RBT:

  • plik RBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik