• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik RBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rebirth Song Format Propellerhead Software

Co to jest plik RBS?

Plik audio utworzony przez syntezator oprogramowania Rebirth RB-338. Mogą zawierać dźwięki bębnów i inne instrumenty elektroniczne zwane głosami. Używane przez muzyków do zapisywania kompozycji muzycznych.

Propellerhead Software, programiści Rebirth RB-338, zaprzestał tego produktu od 1 września 2005 r. Oprogramowanie jest nadal dostępne bezpłatnie ze strony internetowej Rebirth Museum. Jednak nie ma obsługi oprogramowania.

Jak otworzyć plik RBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RBS

Inne problemy z plikiem RBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RBS:

  • plik RBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik