• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RBJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RBJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik RBJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RBJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Extra Redcode Kit Compiled Redcode Object Format Marco Pontello

Co to jest plik RBJ?

Plik używany przez XRK (Extra Redcode Kit), program, który symuluje bitwy pomiędzy "wojownikami", które są zaprogramowane w języku montażowym o niskim poziomie, o nazwie Redcode. Magazyn skompilowany kod źródłowy i służy do symulacji działań jednego wojownika przeciwko innym w XRK.

Zestaw Extra Redcode oparty jest na grze programowania Core Wars, który został początkowo wydany w 1984 roku. XRK to kompletny system deweloperski, pozwalający na symulację rozwoju, kompilacji i bitwy.

Jak otworzyć plik RBJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RBJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RBJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RBJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RBJ

Inne problemy z plikiem RBJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RBJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RBJ:

  • plik RBJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RBJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RBJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik