• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RBF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RBF. Jeżeli chcesz otworzyć plik RBF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RBF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Rollback Script Format Microsoft

Co to jest plik RBF?

Archiwum plików utworzonych podczas procesu instalacji oprogramowania instalowanego przez Instalatora Windows. Zawiera pliki, które można przywrócić, jeśli instalacja nie zakończy się pomyślnie. Jeśli instalacja się powiedzie, plik wycofywania zostanie automatycznie usunięty.

Plik RBF jest zapisywany razem z odpowiednim plikiem skryptu .RBS i przechowywany w archiwum o nazwie "Config.Msi".

Jak otworzyć plik RBF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RBF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RBF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RBF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RBF

Inne problemy z plikiem RBF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RBF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RBF:

  • plik RBF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RBF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RBF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik