• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RB. Jeżeli chcesz otworzyć plik RB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ruby Script Format N/A

Co to jest plik RB?

Program programowy napisany w Ruby, języku skryptowym zorientowanym obiektowo. Zaprojektowany jako prosty, wydajny i łatwy do odczytania. Można edytować za pomocą edytora tekstów i uruchomić za pomocą Ruby.

Ruby jest dostępny w kilku różnych wersjach lub "klejnotach", w tym Ruby on Rails, mongrel i Capistrano.

Google Sketchup 4 używa plików Ruby do automatyzacji powtarzających się zadań.

Jak otworzyć plik RB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RB

Inne problemy z plikiem RB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RB:

  • plik RB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku RB
RB do EPUBRB do MOBI