• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R21

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R21. Jeżeli chcesz otworzyć plik R21, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R21

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume RAR Compressed File Archive (part 23) Eugene Roshal

Co to jest plik R21?

Plik utworzony w archiwum ZIP z wieloma woluminami. Przechowuje część 21 skompresowanego, podzielonego archiwum. Służy do odtworzenia oryginalnego pliku z innymi dzielonymi częściami archiwum.

Archiwa wielotonowe RAR tworzone są przy użyciu rozszerzeń ".R00" do ".R99", gdzie cyfry reprezentują sekwencję plików archiwalnych. Dlatego też R21 jest w rzeczywistości 22 częścią podzielonego archiwum.

Jak otworzyć plik R21?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R21 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R21 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R21 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R21

Inne problemy z plikiem R21

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R21 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R21:

  • plik R21 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R21 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R21 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik