• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R2. Jeżeli chcesz otworzyć plik R2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinRAR Multi-Volume Archive Part 2 RARLAB

Co to jest plik R2?

Plik archiwum, który jest skompresowany przy użyciu programu WinRAR, programu służącego do tworzenia archiwów pojedynczych lub wielostanowych. Zawiera dwie części sprężonej objętości. Przechowywanie skompresowanej części lub fragmentu większego pliku. Mogą używać rozszerzeń od R0 do R99.

Program WinRAR może utworzyć wielotomowe archiwum z dużego pliku, a następnie utworzyć go z powrotem do oryginalnego pliku.

Jak otworzyć plik R2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R2

Inne problemy z plikiem R2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R2:

  • plik R2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik