• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R03

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R03. Jeżeli chcesz otworzyć plik R03, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R03

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume RAR Compressed File Archive (part 5) RARLAB

Co to jest plik R03?

Część trzecia (patrz: R01 i .R02) skompresowanego archiwum utworzonego w WinRAR (Windows) lub RAR (Mac lub Unix). Podziel się na kilka części, dzięki czemu możliwe jest pojedyncze archiwizowanie na wielu płytach. Mogą być ponumerowane od R00 do R99.

Jak otworzyć plik R03?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R03 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R03 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R03 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R03

Inne problemy z plikiem R03

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R03 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R03:

  • plik R03 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R03 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R03 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik