• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R02

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R02. Jeżeli chcesz otworzyć plik R02, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R02

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume RAR Compressed File Archive (part 4) RARLAB

Co to jest plik R02?

Część druga skompresowanego archiwum utworzonego za pomocą programu WinRAR lub RAR (patrz: R01). Podziel się na kilka części, co pozwala zapisać duże archiwum na wielu dyskach. Mogą używać rozszerzeń plików o numerach od R00 do R99.

Jak otworzyć plik R02?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R02 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R02 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R02 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R02

Inne problemy z plikiem R02

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R02 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R02:

  • plik R02 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R02 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R02 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik