• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R00

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R00. Jeżeli chcesz otworzyć plik R00, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R00

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinRAR Compressed Archive Format RARLAB

Co to jest plik R00?

Archiwum plików skompresowane przy użyciu narzędzi kompresji plików WinRAR lub RAR. Może to być pojedyncze archiwum lub jedną z kilku części podzielonego archiwum (patrz wpisy rozszerzeń plików .R01, .R02 i .R03).

WinRAR jest dostępny dla systemu Windows z graficznym interfejsem użytkownika. RAR można uruchamiać na platformach Macintosh i Unix, ale tylko z linii poleceń.

Jak otworzyć plik R00?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R00 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R00 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R00 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R00

Inne problemy z plikiem R00

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R00 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R00:

  • plik R00 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R00 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R00 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku R00
R00 do 008