• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QXL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QXL. Jeżeli chcesz otworzyć plik QXL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QXL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuarkXPress Element Library Format Quark Software

Co to jest plik QXL?

Biblioteka QuarkXPress zawierająca obrazy, kalendarze, XTensions lub inną treść, do których odwołuje się QuarkXPress. Może być włożony do otwartego dokumentu QuarkXPress.

Na przykład biblioteka przycisków używanych przez wersję QuarkXPress dla komputerów Mac ma nazwę "Buttons_Mac.Qxl". Można go otworzyć, używając standardowego polecenia File & rarr.Open.

Jak otworzyć plik QXL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QXL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QXL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QXL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QXL

Inne problemy z plikiem QXL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QXL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QXL:

  • plik QXL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QXL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QXL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik