• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QXB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QXB. Jeżeli chcesz otworzyć plik QXB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QXB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuarkXpress Multiple Document Publication Book File Format Quark Software

Co to jest plik QXB?

Cyfrowy plik książki stworzony przez firmę QuarkXPress, profesjonalny układ stron i aplikacja wydawnicza. Zawiera strony książki, w tym stronę wzorcową, sekcje książek, tekst strony i numerowanie oraz formatowanie strony. Może to być ukończona książka lub część większej książki.

Ponieważ duże książki z wieloma stronami mogą spowalniać wydajność systemu, użytkownicy często dzielą książki na mniejsze pliki QXB.

Jak otworzyć plik QXB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QXB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QXB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QXB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QXB

Inne problemy z plikiem QXB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QXB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QXB:

  • plik QXB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QXB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QXB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik