• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QUICKENBACKUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QUICKENBACKUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik QUICKENBACKUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QUICKENBACKUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Essentials For Mac Financial Data Backup Format Intuit

Co to jest plik QUICKENBACKUP?

Plik kopii zapasowej utworzony przez oprogramowanie Quicken Essentials dla komputerów Mac, wersja oprogramowania Quicken do zarządzania osobistego i finansowego firmy. Przechowuje kopię zapasową danych użytkownika, która jest przechowywana w pliku .QUICKENDATA. Powinien być tworzony okresowo przez Quicken Essentials dla użytkowników komputerów Mac i wysyłany do bezpiecznej lokalizacji.

Dane można przywrócić w pliku QUICKENBACKUP za pomocą interfejsu Quicken Essentials.

Jak otworzyć plik QUICKENBACKUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QUICKENBACKUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QUICKENBACKUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QUICKENBACKUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QUICKENBACKUP

Inne problemy z plikiem QUICKENBACKUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QUICKENBACKUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QUICKENBACKUP:

  • plik QUICKENBACKUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QUICKENBACKUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QUICKENBACKUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik