• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik QTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple QuickTime Extension Resource Format Apple

Co to jest plik QTR?

Plik zasobów, do którego odwołuje się rozszerzenie QuickTime (plik .QTX), które zapewnia obsługę dodatkowych kodeków wideo. Magazyn widma zasobów, który zawiera zasoby typu Macintosh.

Pliki QTR i QTX mogą być łączone w jeden plik QTX za pomocą narzędzia QuickTime Rezwack firmy Apple.

Jak otworzyć plik QTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QTR

Inne problemy z plikiem QTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QTR:

  • plik QTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik