• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QTCH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QTCH. Jeżeli chcesz otworzyć plik QTCH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QTCH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple QuickTime Cached Format Apple

Co to jest plik QTCH?

(Plik Cache | cache utworzony przez program QuickTime, odtwarzacz multimedialny dla komputerów Mac i Windows) zapisuje pamięć podręczną pliku audio lub wideo pobranego lub strumieniowego z Internetu. eG, .MP3, .MPEG, .MOV), ale tylko wtedy, gdy plik został utworzony przez program QuickTime w wersji 6.5 lub starszej.

Począwszy od programu QuickTime 7 oprogramowanie scala dane nagłówków plików QTCH, dzięki czemu nie można ich odtworzyć po prostu zmieniając rozszerzenie.

Jak otworzyć plik QTCH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QTCH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QTCH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QTCH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QTCH

Inne problemy z plikiem QTCH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QTCH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QTCH:

  • plik QTCH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QTCH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QTCH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik