• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QMG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QMG. Jeżeli chcesz otworzyć plik QMG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QMG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Theme Picture Image File - Qmage File Format Samsung

Co to jest plik QMG?

Plik dołączony jako część motywu telefonu komórkowego firmy Samsung. Zapisuje grafikę części tematu (plik .SMT). Może to być tło telefonu, przycisk lub inny element wizualny. Kompilowany w zastrzeżonym formacie binarnym firmy Samsung.

Motywy Samsung są tworzone przy użyciu aplikacji Samsung Theme Designer. Gdy projektant eksportuje temat, pliki QMG (pierwotnie pliki .PNG) są kompilowane i pakowane do pliku SMT wraz z plikiem XML, który określa, gdzie pliki QMG są wyświetlane w temacie.

Projektant motywów Samsung nie może otwierać plików QMG. To tylko je stworzyć.

Jak otworzyć plik QMG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QMG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QMG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QMG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QMG

Inne problemy z plikiem QMG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QMG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QMG:

  • plik QMG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QMG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QMG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik