• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik QFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Financial Exchange Format Intuit

Co to jest plik QFX?

Format danych finansowych stosowany do importowania danych do oprogramowania finansowego Quicken. Mogą zawierać salda, transakcje i inne informacje zapisane w znormalizowanym formacie. Podobny do formatu .OFX, ale jest zastrzeżonym formatem stosowanym przez Quicken.

Pliki QFX są generowane przez różne instytucje finansowe, takie jak banki i firmy zajmujące się kartą kredytową. Można je pobrać z Internetu za pomocą funkcji Quicken Web Connect .

Jak otworzyć plik QFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QFX

Inne problemy z plikiem QFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QFX:

  • plik QFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik