• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QDFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QDFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik QDFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QDFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Essentials For Mac Financial Data Exchange Format Intuit

Co to jest plik QDFX?

Plik danych używany przez Quicken Essentials for Mac, osobistego programu zarządzania finansami. Służy do konwertowania plików danych z starszych wersji Quicken do formatu, który można zaimportować do nowszych wersji programu Quicken Essentials.

Intuit udostępnia narzędzie zwane Quicken File Exchange Utility, które konwertuje starsze pliki danych Quicken for Mac 2007 do formatu QDFX rozpoznawanego przez Quicken Essentials for Mac. Narzędzie można znaleźć tutaj:

Narzędzie Quicken File Exchange

Jak otworzyć plik QDFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QDFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QDFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QDFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QDFX

Inne problemy z plikiem QDFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QDFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QDFX:

  • plik QDFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QDFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QDFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik