• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QDAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QDAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik QDAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QDAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicktime Installer Cache Apple

Co to jest plik QDAT?

Plik używany przez QuickTime, program odtwarzacza wideo opracowany przez firmę Apple. Zawiera dane instalacyjne używane do instalowania programu QuickTime. Można je znaleźć w systemach Windows o nazwie QuickTimeInstallCache.Qdat i dołączonych do pliku instalacyjnego .EXE.

Jak otworzyć plik QDAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QDAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QDAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QDAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QDAT

Inne problemy z plikiem QDAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QDAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QDAT:

  • plik QDAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QDAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QDAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik