• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Backup Format Intuit

Co to jest plik QBMD?

Tworzenie kopii zapasowych plików danych utworzonych przez niektóre wersje QuickBooks dla komputerów Mac - aplikacja księgowa dla małych firm. Zawiera dokładną kopię pliku danych firmy, który może mieć rozszerzenie .QB2007 lub .QB2009. Służy do przywracania danych finansowych w przypadku, gdy pierwotny plik danych zostanie uszkodzony.

Jak otworzyć plik QBMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBMD

Inne problemy z plikiem QBMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBMD:

  • plik QBMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik