• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Backup Format Intuit

Co to jest plik QBMB?

Firmowy plik kopii zapasowej utworzony przez Mac wersje programu QuickBooks Small Business Accounting. Zawiera kopię zapasową pliku danych firmy, która może mieć pliki .QB2012, .QB2011 itd. Rozszerzenie. Służy do przywracania najnowszej kopii oryginalnego pliku danych w przypadku, gdy jest uszkodzony.

Aby przywrócić plik QBMB do pliku danych firmy, można zmienić jego rozszerzenie na rozszerzenie oryginalnego pliku danych. Na przykład jeśli plik QBMB jest kopię zapasową pliku QB2012, możesz zmienić jego rozszerzenie na ".Qb2012", aby przywrócić informacje o firmie.

Jak otworzyć plik QBMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBMB

Inne problemy z plikiem QBMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBMB:

  • plik QBMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku QBMB
QBMB do QBB