• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QB2012

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QB2012. Jeżeli chcesz otworzyć plik QB2012, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QB2012

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks 2012 For Mac Backup Format Intuit

Co to jest plik QB2012?

Plik utworzony przez oprogramowanie QuickBooks do zarządzania pieniędzmi w wersji Mac. Mogą zawierać dane finansowe firmy, informacje na temat wynagrodzeń, dane o klientach i pracownikach. Często używane do śledzenia małych firm finansów. Może służyć do generowania formularzy podatkowych, faktur, list płac i raportów finansowych.

Jeśli chcesz przeprowadzić migrację danych QuickBooks 2012 do wersji QuickBooks w systemie Windows, wyeksportuj plik jako plik .QBB, wybierając Plik i rarr. Powrót do QuickBooks dla systemu Windows ... a następnie zaimportuj plik QBB do wersji systemu Windows, wybierając Plik i rarr. Otwórz lub przywróć firmę.

Poprzednie wersje QuickBooks dla komputerów Mac za pomocą rozszerzeń .QB2011, .QB2010 itd. Rozszerzenia te są jednak uważane za starsze niż wersja QuickBooks 2012.

Jak otworzyć plik QB2012?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QB2012 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QB2012 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QB2012 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QB2012

Inne problemy z plikiem QB2012

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QB2012 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QB2012:

  • plik QB2012 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QB2012 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QB2012 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku QB2012
QB2012 do QBB