• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QB2010

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QB2010. Jeżeli chcesz otworzyć plik QB2010, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QB2010

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks 2010 For Mac Backup Format Intuit

Co to jest plik QB2010?

Plik danych utworzony w wersji QuickBooks dla Mac, aplikacji do zarządzania pieniędzmi. Zawiera dane finansowe firmy, a także definicje i listy sprawozdań. Umożliwia firmom przechowywanie i monitorowanie informacji finansowych. Może być używany do generowania listy płac, formularzy podatkowych i raportów.

Poprzednie wersje systemu Mac QuickBooks używają rozszerzeń .QB2009, .QB2007 itd. W roku wydania oprogramowania.

Jak otworzyć plik QB2010?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QB2010 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QB2010 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QB2010 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QB2010

Inne problemy z plikiem QB2010

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QB2010 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QB2010:

  • plik QB2010 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QB2010 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QB2010 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku QB2010
QB2010 do QBB