• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QB2007

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QB2007. Jeżeli chcesz otworzyć plik QB2007, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QB2007

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks 2007 For Mac Backup Format Intuit

Co to jest plik QB2007?

Plik księgowy firmy utworzony w wersji QuickBooks dla komputerów Mac, programu księgowego małych firm. Zawiera dane finansowe, takie jak dochody i wydatki firmy. Zawiera również definicje raportów, listy i profil firmy. Służy do śledzenia dochodów i wydatków, a także do składania podatków.

Mac wersje QuickBooks używają roku wydania oprogramowania jako części rozszerzenia. Na przykład rozszerzeniem QuickBooks 2010 jest .QB2010.

Ponieważ pliki QB2007 były używane przez poprzedni rok podatkowy, są teraz starszymi.

Jak otworzyć plik QB2007?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QB2007 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QB2007 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QB2007 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QB2007

Inne problemy z plikiem QB2007

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QB2007 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QB2007:

  • plik QB2007 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QB2007 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QB2007 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku QB2007
QB2007 do QBB