• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik QAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QlikView Plug-in Format QlikTech International

Co to jest plik QAR?

Plik dodatkowy używany przez QlikView, program do analizy danych używany do raportowania danych biznesowych. Przechowuje archiwum plików, który określa nowy element wizualizacji lub interfejsu użytkownika. Czasami używane do integracji wizualizacji innych firm.

Pliki QAR są zapisywane w formacie skompresowanym .ZIP. Zawierają plik definicji XML, pliki JavaScript (.JS), obraz ikona rozszerzenia .PNG, plik właściwości .QVPP i opcjonalne pliki źródłowe danych.

Rozszerzenia zostały wprowadzone w wersji QlikView w wersji 10.

Jak otworzyć plik QAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QAR

Inne problemy z plikiem QAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QAR:

  • plik QAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik