• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Q2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Q2. Jeżeli chcesz otworzyć plik Q2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Q2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Winamp Auto-load Preset Format Nullsoft

Co to jest plik Q2?

Biblioteka ustawień korektora utworzonego przez użytkownika (EQ) utworzonego w programie Winamp, programu odtwarzania dźwięku. Zawiera automatyczne ustawienia wstępnych ustawień korektora dla określonych plików multimedialnych.

Program Winamp tworzy plik Q2 o nazwie Winamp.Q2 po zapisaniu pierwszego wstępnego obciążenia automatycznego, a także wszystkie kolejne predefiniowane ustawienia automatycznego ładowania. Te presety są ładowane automatycznie, gdy skojarzony plik multimedialny jest otwarty, dopóki w menu EQ włączone jest "Automatyczne".

Możesz zapisać ustawienia automatycznego obciążania korektora, wybierając Opcje & rarr. Equalizer & rarr. Zapisz Preset & rarr. Automatyczne ładowanie presetu ... Z paska menu programu Winamp. Ustawienia predefiniowane EQ można ładować z pliku Q2, wybierając Opcje & rarr. Equalizer & rarr. Wczytaj preset & rarr. Automatyczne ładowanie ....

Domyślną lokalizacją pliku Q2 jest: C: UsersAdministratorAppDataRoamingWinamp

Ustawienia Universal Winamp EQ są zapisywane w pliku .Q1.

Winamp.Q2 - domyślny plik predefiniowanych ustawień automatycznego ładowania EQ używany przez program Winamp.

Jak otworzyć plik Q2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Q2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Q2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Q2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Q2

Inne problemy z plikiem Q2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Q2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Q2:

  • plik Q2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Q2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Q2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik