• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Q09

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Q09. Jeżeli chcesz otworzyć plik Q09, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Q09

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickTax 2009 Tax Return Format Intuit Canada

Co to jest plik Q09?

Ulga podatkowa stworzona przez QuickTax 2009, program wspomagający składanie deklaracji podatkowych w Kanadzie za rok podatkowy 2009. Zapewnia kanadyjskie formularze podatkowe i dane wypełniane przez użytkownika. Używany w roku kalendarzowym 2010 do składania podatków za poprzedni rok podatkowy 2009.

Intuit Kanada zmieniła nazwę QuickTax na TurboTax w 2011 roku. TurboTax to również nazwa używana przez amerykańskie oprogramowanie Intuit's tax return.

Jak otworzyć plik Q09?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Q09 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Q09 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Q09 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Q09

Inne problemy z plikiem Q09

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Q09 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Q09:

  • plik Q09 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Q09 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Q09 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik