• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PZZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PZZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PZZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PZZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Compressed Scene Format Smith Micro

Co to jest plik PZZ?

Skompresowany plik sceny utworzony z Poser, projekt 3D rysunku i animacji. Zawiera informacje takie jak dane, rekwizyty, oświetlenie, kąt kamery i ruch zapisany w pliku.

Nieskompresowane pliki scen typu Poser używają rozszerzenia .PZ3.

Jak otworzyć plik PZZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PZZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PZZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PZZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PZZ

Inne problemy z plikiem PZZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PZZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PZZ:

  • plik PZZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PZZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PZZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik