• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PYX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PYX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PYX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PYX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pyrex Source Code Format N/A

Co to jest plik PYX?

Plik kodu źródłowego napisany w języku Pyrex, w języku Python, używanym do pisania modułów rozszerzeń Python o składni C-podobnej. Może zawierać odniesienia do istniejących modułów C. Kompiluje kod, który zwiększa czas wykonania programów Python.

Ponieważ Pyrex jest używany do pisania modułów dla oprogramowania Python, pliki PYX mogą czasami znajdować się w aplikacjach Pythona.

Cython jest rozszerzeniem Pyrex, który zawiera kilka ulepszeń, a Pyrex często jest preferowany.

Jak otworzyć plik PYX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PYX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PYX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PYX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PYX

Inne problemy z plikiem PYX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PYX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PYX:

  • plik PYX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PYX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PYX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik