• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PYW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PYW. Jeżeli chcesz otworzyć plik PYW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PYW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Python GUI Source Script Format N/A

Co to jest plik PYW?

Skrypt Pythona, który wyświetla graficzny interfejs użytkownika (GUI). Może zawierać standardowy kod Pythona oraz graficzny kod Pythona. Musi być uruchamiany przy użyciu pythonw zamiast python.

Jak otworzyć plik PYW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PYW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PYW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PYW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PYW

Inne problemy z plikiem PYW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PYW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PYW:

  • plik PYW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PYW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PYW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik