• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PYO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PYO. Jeżeli chcesz otworzyć plik PYO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PYO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Python Compiled Format N/A

Co to jest plik PYO?

Skompilowany program Python, podobny do pliku .PYC, ale instrukcje asekuracyjne i instrukcje SET_LINENO są usuwane.

Jak otworzyć plik PYO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PYO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PYO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PYO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PYO

Inne problemy z plikiem PYO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PYO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PYO:

  • plik PYO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PYO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PYO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik