• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Photodex ProShow Cache Format Photodex

Co to jest plik PXC?

Plik Cache utworzony przez Photodex ProShow, program służący do tworzenia pokazów slajdów z cyfrowymi zdjęciami. Sklepy zawierają metadane dotyczące materiałów w pokazie slajdów, takich jak obrazy, informacje audio i wideo. Umożliwia szybszy dostęp do informacji podczas edytowania plików pokazu slajdów PSH.

Pliki PXC są generowane automatycznie podczas ładowania pokazu slajdów ProShow i mogą zostać usunięte w dowolnym momencie. Nie można odzyskać utraconych treści z plików PXC.

Jak otworzyć plik PXC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXC

Inne problemy z plikiem PXC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXC:

  • plik PXC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik