• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXB. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pixibox Picture Image Format Pixelmator Team

Co to jest plik PXB?

Plik pędzla używany przez program Pixelmator, program do edycji zdjęć Mac OS X. Zapisuje domyślny styl skoku do malowania obrazu. Zawiera kształt pędzla, średnicę, odstępy i inne właściwości. Służy do rysowania wzorców podstawowych lub niestandardowych.

Jak otworzyć plik PXB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXB

Inne problemy z plikiem PXB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXB:

  • plik PXB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik