• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWREP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWREP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWREP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWREP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Password Repository Format Tension Software

Co to jest plik PWREP?

Lista nazw użytkowników i haseł otwarta przez program Password Repository, program do zarządzania hasłami dla systemu Mac OS X. Dane są szyfrowane automatycznie przy użyciu algorytmu Blowfish i nie można go odczytać bez wprowadzania prawidłowego hasła dostępu.

Jak otworzyć plik PWREP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWREP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWREP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWREP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWREP

Inne problemy z plikiem PWREP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWREP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWREP:

  • plik PWREP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWREP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWREP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik