• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Seattle FilmWorks / PhotoWorks Image Format Seattle FilmWorks

Co to jest plik PWP?

Kolorowy obraz stworzony przez PhotoWorks, starsze oprogramowanie do udostępniania zdjęć i zdjęć. Podobny do pliku .SFW i jest używany głównie do pobierania zdjęć z Internetu. Może być konwertowany na standardowe obrazy JPG za pomocą pwpjpg lub American Greetings SFW & PWP File Converter.

Oprogramowanie PhotoWorks zostało przerwane i połączyło się z Shutterfly, albumem zdjęć online i usługą udostępniania zdjęć.

Jak otworzyć plik PWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWP

Inne problemy z plikiem PWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWP:

  • plik PWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik