• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWDPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWDPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWDPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWDPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Password Pad Lite Document Tan Thor Jen

Co to jest plik PWDPL?

Dokument zabezpieczony hasłem utworzony przez program Password Pad Lite, edytor tekstowy zawierający szyfrowanie "lite". Przechowuje zaszyfrowaną treść dokumentu, aby dokument można było przeglądać tylko przy użyciu prawidłowego hasła. Służy do zapisywania poufnych informacji osobistych.

Password Pad Lite to darmowa wersja programu Password Pad. Jednak nie jest tak silny z szyfrowania, jak płatna wersja, która przechowuje zaszyfrowane dokumenty przy użyciu rozszerzenia .PWDP. Dlatego też Twoje informacje są szyfrowane bardziej bezpiecznie za pomocą płatnej wersji.

Jak otworzyć plik PWDPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWDPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWDPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWDPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWDPL

Inne problemy z plikiem PWDPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWDPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWDPL:

  • plik PWDPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWDPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWDPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik