• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Password Pad Document Tan Thor Jen

Co to jest plik PWDP?

Dokument tekstowy chroniony hasłem utworzony przez Password Pad, edytor tekstu używany do zabezpieczania dokumentów. Zamienia dokument tekstowy przy użyciu hasła i szyfruje zawartość, aby można było wyświetlić dokument tylko przez wprowadzenie hasła. Służy do zapisywania informacji osobistych, takich jak numery kart kredytowych, hasła do witryn i wpisy pamiętnika.

Każdy dokument Padu Hasła jest szyfrowany przy użyciu hasła podanego dla tego dokumentu. Dlatego hasło jednego pliku może nie być takie samo jak hasło innego pliku.

Pula haseł jest dostępna tylko w Mac App Store.

Jak otworzyć plik PWDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWDP

Inne problemy z plikiem PWDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWDP:

  • plik PWDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik