• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Pocket Word Document Format Microsoft

Co to jest plik PWD?

Dokument tekstowy utworzony przez program Pocket Word dla systemu Windows CE, wersja skrócona programu Microsoft Word dla platformy mobilnej Windows Compact Edition. Mogą być otwierane przez TextMaker (zawarte w SoftMaker Office) i konwertowane na bardziej standardowe formaty, takie jak .DOC i .DOCX.

Jak otworzyć plik PWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWD

Inne problemy z plikiem PWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWD:

  • plik PWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PWD
PWD do PDFPWD do DOC