• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Password Agent Encrypted Format N/A

Co to jest plik PWA?

Bezpieczny format pliku szyfrowanego bazy danych utworzony przez program Password Agent. Służy do przechowywania haseł, tajnych notatek i innych bezpiecznych informacji. Dostęp tylko z poprawnym hasłem

Jak otworzyć plik PWA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWA

Inne problemy z plikiem PWA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWA:

  • plik PWA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik