• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PVM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PVM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PVM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PVM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Parallels Desktop Virtual Machine Format Parallels

Co to jest plik PVM?

Maszyna wirtualna utworzona za pomocą oprogramowania emulacji Parallels Desktop. Zawiera zawartość dysku twardego i pamięci służącej do załadowania systemu operacyjnego Windows (lub innego obsługiwanego systemu operacyjnego) na komputerze Macintosh.

Pliki PVM można zamontować jako dysk twardy, klikając prawym przyciskiem myszy ikonę w Finderze i wybierając Open With> Parallels Mounter. Zawartość pliku PVM można również wyświetlić, klikając prawym przyciskiem myszy plik i wybierając "Pokaż zawartość pakietu".

Jak otworzyć plik PVM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PVM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PVM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PVM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PVM

Inne problemy z plikiem PVM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PVM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PVM:

  • plik PVM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PVM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PVM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik