• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PVC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PVC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PVC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PVC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Panasonic VM1 Voice Format Panasonic

Co to jest plik PVC?

Własny format nagrywania dźwięku używany przez oprogramowanie Panasonic Voice Editing (dla Panasonic IC Recorder RR-US361 / 360). Może być zapisany na komputerze za pomocą funkcji "Konwertuj do formatu przesyłania poczty" w oprogramowaniu do edycji głosu Panasonic. Znany również jako plik VM1.

Ponieważ format VM1 może być odtwarzany tylko przy użyciu oprogramowania Panasonic, Panasonic Mini Player (VS2_VM1_Player.Exe) powinien być dołączony do dowolnych plików VM1 wysyłanych do innego użytkownika.

Jak otworzyć plik PVC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PVC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PVC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PVC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PVC

Inne problemy z plikiem PVC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PVC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PVC:

  • plik PVC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PVC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PVC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik