• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pro Tools Session Format Avid Technology

Co to jest plik PTS?

Projekt audio utworzony przy użyciu cyfrowego oprogramowania stacji roboczych Pro Tools (DAW). Może zawierać wiele ścieżek audio i MIDI, ustawień miksera, efektów dźwiękowych i odniesień do plików audio. Nie zawiera rzeczywistych danych audio.

PTS były używane przez Pro Tools 6.9 i starsze. Pro Tools 7 i późniejsze zapisywanie sesji z rozszerzeniem pliku .PTF.

Jak otworzyć plik PTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTS

Inne problemy z plikiem PTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTS:

  • plik PTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik