• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArtRage Project Format Ambient Design

Co to jest plik PTG?

Projekt Paint z programem ArtRage, program do edycji zdjęć i malowania. Zawiera wszystkie dane obrazu projektu zapisane w programie ArtRage. Mogą być eksportowane do innych typów plików graficznych, w tym .PNG, .JPG i .PSD. Może być wyświetlany jako miniatura w systemie Windows i Mac OS X.

ArtRage jest dostępny w wersjach standardowych i Studio Pro.

Jak otworzyć plik PTG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTG

Inne problemy z plikiem PTG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTG:

  • plik PTG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik