• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PTCOP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PTCOP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PTCOP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PTCOP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PxTone Music Format Pixel

Co to jest plik PTCOP?

PXTone tracker audio format, stworzony przez firmę Pixel, japoński programista za grą "Cave Story". Jest ewolucją silnika muzycznego stosowanego w Cave Story, Organya.

Oba modele pikseli PTTUNE i PTCOP można otwierać za pomocą programu Piston Collage / PxTone, programu do tworzenia muzyki.

Jak otworzyć plik PTCOP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PTCOP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PTCOP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PTCOP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PTCOP

Inne problemy z plikiem PTCOP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PTCOP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PTCOP:

  • plik PTCOP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PTCOP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PTCOP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik